MÖBLER / Skåp & hyllor / Kryddhylla 8597059
*
nr 859 7059
Kryddhylla
1950-tal, längd: 73 cm, djup: 18 cm, höjd: 22 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:49:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/11 13:19:58
1
300 kr
2/11 12:07:37
2
150 kr
2/11 12:10:19
2
250 kr
11/11 18:39:39
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kryddhylla skåp
-
5198 Bokhylla
Betsad Furu. Bredd: 70 cm, djup: 25 cm, höjd: 140 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:42
-
6113 Bokhylla
med lådor Ulferts. Bredd: 61 cm, djup: 43 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53
-
5188 Bokhylleskåp
2 st. Bredd: 90 cm, djup: 42 cm, höjd: 191 cm, nyckel
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:46
-
6284 Cake stand
höjd: 88 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53
-
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:01
-
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:22
*
Kryddhylla
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7059
Kryddhylla
1950-tal, längd: 73 cm, djup: 18 cm, höjd: 22 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/11 13:19:58 | 1 | 300 kr |
2/11 12:07:37 | 2 | 150 kr |
2/11 12:10:19 | 2 | 250 kr |
11/11 18:39:39 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kryddhylla skåp
-
5198 Bokhylla
Betsad Furu. Bredd: 70 cm, djup: 25 cm, höjd: 140 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:42 -
6113 Bokhylla
med lådor Ulferts. Bredd: 61 cm, djup: 43 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53 -
5188 Bokhylleskåp
2 st. Bredd: 90 cm, djup: 42 cm, höjd: 191 cm, nyckel
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:46
-
6284 Cake stand
höjd: 88 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53 -
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:01 -
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:22